Kino przez przypadek puściło zwiastun horroru przed bajką Piotruś Królik

0
572
Baner Netflix

Dziedzictwo (Hereditary) jest określane jako jeden z najstraszniejszych filmów roku. Tak więc kiedy kino puściło go przed bajką dla dzieci, pewnie wiecie co się stało.

hereditary

„To było okropne” – słowa te wypowiedział jeden z rodziców w rozmowie z lokalnymi mediami – „Bardzo szybko można się było zorientować, że to nie jest film dla dzieci. Rodzicie zakrywali dzieciom oczy i uszy – jednocześnie wykrzykując prośby o wyłączenie tego zwiastunu”.

Sytuacja miała miejsce w środę, odbywało się wtedy narodowe australijskie święto zwane „Anzac Day”, tego większość osób ma dzień wolny. Część z rodziców postanowiła iść tego dnia z dziećmi do kina. Jeden z przerażonych świadków opowiadał jak rodzice wraz z dziećmi dosłownie uciekali z kina.

Zrozumiałe jest, że kino chciało przeprosić i trochę poprawić swój wizerunek więc Event Cinemas w Innaloo wydało oświadczenie:

Jak tylko pracownicy dowiedzieli się o zaistniałej sytuacji, zwiastuny natychmiastowo przestały być puszczane a wszyscy klienci otrzymali przeprosinowe bilety jako wyraz dobrej woli.

Sęk w tym, że kino zawiodło nawet tutaj. Darmowe przepustki traciły ważność 25 kwetnia, 2018 roku a więc w dzień w którym odbyło się widowisko.

„Zostaliśmy poinformowani, że będą ważne przez miesiąc ale straciły już ważność” – mówił jeden z rodziców.

Kino jednak utrzymuje, że bilety będą ważne do 25 kwietnia 2019 roku, nie ważne co mówi kawałek papieru.

Gdybyście chcieli porównać oba zwiastuny to proszę:

Dziedzictwo (Hereditary)

Piotruś Królik

Chyba już wiecie dlaczego rodzice byli tak wkurzeni.

Baner Netflix