Kolejna Czarna Pantera w MCU?

0
183
Nate Moore – producent Czarnej Pantery w wywiadzie z Screen Rant poinformował, że T’Challa nie musi być jedynym obrońcą Wakandy.

czarna pantera

Pewne jest, że Marvel powróci do tematu Wakandy i Czarnej Pantery biorąc pod uwagę sukces tego filmu w Box Office oraz pozytywne recenzje krytyków. Od filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów byliśmy przyzwyczajani do Chadwicka Bosemana. W komiksach T’Challa nie był jedyną osobą piastującą tytuł Czarnej Pantery.

W wywiadzie z serwisem Screen Rant producent Czarnej Pantery powiedział, że jest otwarty na przekazanie pałeczki innej postaci.

“One thing I like to tell Ryan is, the Black Panther is a mantle as much as it is a person, so we’re not restricted by anything, because the truth is, there’s a lot of different ways to go back to Wakanda and have a good time and continue to explore the themes that made the first film so resonant.”
“Nic nas nie ogranicza, a prawda jest taka, że do Wakandy możemy powrócić na wiele różnych sposobów i nadal czerpać przyjemność z poznawania świata, który tak spodobał się publiczności.”

Mimo, że obecnie rola Czarnej Pantery należy do Chadwicka Bosemana  to fani i tak wybrali już jego następczynię. Chodzi oczywiście o siostrę T’Challi – Shuri. Dziewczyna jest genialna, a w roli obrońcy Wakandy pokazałaby nam coś więcej niż tylko znajomość sztuk walki. Ciekawe jakie technologiczne sztuczki by przygotowała.