Komiksy z serii Rick i Morty trafią do Polski!

0
323

Rick i Morty to popularny serial animowany, który został ostatnio przedłużony o 70 nowych odcinków. Tym razem donosimy, że w październiku pojawią się komiksy.

Baner Netflix

 

Wydawnictwo Egmont od 17 października rozpocznie sprzedaż pierwszego tomu, który pojawi się w miękkiej okładce. Cena zeszytu to 39.99 zł chyba, że postanowicie zakupić go przedpremierowo wtedy zapłacicie 10 złotych mniej. Zeszyt będzie liczył 132 strony.

Możecie liczyć na recenzję komiksu na tej stronie.

Rick i Morty

Komiks science fiction oparty na amerykańskim animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, który w oryginalnym zamyśle miał być parodią filmu Powrót do przyszłości. Opowiada o przygodach ekscentrycznego naukowca Ricka, któremu w licznych eksperymentach towarzyszy jego czternastoletni wnuk Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Obaj mieszkają w jednym domu wraz z rodzicami Morty’ego: Beth – niespełnioną zawodowo i wiecznie niezadowoloną z życia, i Jerrym – niekompetentnym pracownikiem i infantylnym mężem, oraz jego siedemnastoletnią siostrą Summer – zazdrosną o kosmiczne eskapady brata i dziadka. Niestabilne życie rodzinne w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego Ricka tworzą kompilację przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem.

 

Baner Netflix