Wyjaśniamy znaczenie sceny po napisach w  Avengers: Wojna bez granic

0
1191
Baner Netflix

Po obejrzeniu najnowszej części Avengers pewnie siedzieliście wgnieceni w fotel ze szczęką przy samej podłodze, czekając kilkanaście minut na scenę po napisach. Scena choć krótka, najczęściej jest małym smaczkiem, który pokazuje czego możemy się spodziewać w następnych filmach.

***UWAGA SPOILERY***

Dostaliśmy tylko jedną scenę po napisach, która pokazywała następstwa tego co zrobił Thanos, który załatwił połowę wszechświata.

Widzimy agentkę Hill i Nicka Fury’ego, którzy jadąc samochodem zbierają dane o dziwnej energii – gdy nagle uderza w nich innych samochód, zmuszeni są wysiąść. Agentka Hill idzie sprawdzić kto w nich uderzył… Dziwna sprawa, za kółkiem nikogo nie ma. My oczywiście wiemy, że to wina Thanosa – oni jednak byli nieco zdziwieni. Chwilę po tym Maria Hill zmieniła się w pył.

Avengers: Wojna bez granic

Fury nigdy nie panikuje w takich sytuacjach – takie zalety bycia Samuelem L. Jacksonem – biegnie do swojego samochodu, wyciąga pager i ostatnimi siłami wysyła wiadomość, następnie on również znika z powierzchni Ziemi. Trzeba oczywiście wspomnieć, że przed samą śmiercią Jackson zdążył powiedzieć „Motherf”.

Część was pewnie zastanawia się czemu widownia zaczęła się cieszyć na widok jakiegoś dziwnego znaczka. Symbol jak symbol. Musicie wiedzieć, że oznaczał on Kapitan Marvel.

Kapitan Marvel poznamy w jej nadchodzącym solowym filmie – zagra ją Brie Larson – w Avengers 4 prawdopodobnie przybędzie nam na ratunek i odegra dużą rolę.

Kapitan Marvel wchodzi do kin 6 Marca, 2019 roku.

Baner Netflix